×

Lanse Tur| Yurt içi otelleri | yurt dışı turları| kültür turları |Konya Lanse Tur| gemi turları ve uçak biletinde en avantajlı tatil fırsatlarıyla rezervasyon yaptırın.

DUBAİ

DUBAİ
DUBAİ
DUBAİ
DUBAİ
DUBAİ
DUBAİ
DUBAİ
DUBAİ
DUBAİ
DUBAİ
DUBAİ
DUBAİ
DUBAİ
DUBAİ
DUBAİ
DUBAİ
DUBAİ
DUBAİ
DUBAİ
DUBAİ
Tarih
HER HAFTA HAREKETLİ
şehirler
DUBAİ
otel
3* OTELLER
ulaşım
AİR ARABİA İLE
ücret
299 EURO (En düşük fiyat)
vize
Vize Için Gerekli Evrakları Lütfen Sorunuz..
tur konsepti
ODA KAHVALTI

NERELERİ GEZELİM?

Burj Khalifa
Dünyanın en uzun gökdeleni Burj Khalifa, 829 metre uzunluğunda olup 2004-2009 yılları arasında inşa edilmiştir. Birçok konuda dünya rekorlarına imza atmış olan bina, dünyanın en yükseğe çıkan asansörü, dünyanın en yüksekte yer alan camisi, gece kulübü, restoranı ve en hızlı asansörüne sahip olma gibi özelliklere sahiptir. Toplamda 160 katı bulunan Burj Khalifa, beton taban üzerine çelik konstrüksiyonlarla inşa edilerek yeni bir mimari tarza da öncülük etmiştir. İnşasında 12.000 işçinin çalıştığı Burj Khalifa’nın en dikkat çekici özelliği ise 95 km uzaklıktan bile görülebiliyor olmasıdır. Burj Khalifa’nın gözlem kulesinden muhteşem manzaranın keyfini çıkarabilir ve Dubai’nin geri kalan her yerini rahatlıkla seyredebilirsiniz.

Dubai Yapay Kayak Merkezi (Ski Dubai)
Mall of Emirates isimli alışveriş merkezinde yer alan Ski Dubai, 22.500 metrekarelik geniş bir alana kurulmuş, yapay bir kayak merkezidir. 2005 yılında açılan kayak merkezi çölün ortasında kış deneyimi yaşayabileceğiniz farklı bir eğlence alanıdır. Özel sistemlerle gerçek kar üretimi yapılan alanda kayak ekipmanları kiralayıp pistlerin keyfini çıkarabilir, kendi kayak rekorlarınızı kırmayı deneyebilirsiniz.

Burj El Arab
305 metre ile dünyanın en yüksek oteli olma özelliğini taşıyan Burj El Arab, 650 milyon dolara mal olan inşası ile Dubai’nin en bilinen ve göz dolduran mimarı yapılarından biri olarak kabul edilmektedir. Yedi yıldızlı olan otel binası, lüks ve en üst düzeyde konforun sağlandığı toplam 202 odadan oluşmaktadır. Denizin tam ortasında inşa edilen ve tasarımı sebebiyle “Yelken Otel” olarak da anılan Burj El Arab’ın dikkat çeken bir başka detayı ise, otel binasının ön dış yüzeyinin devasa bir bez kumaşla kaplanmış olmasıdır.

Dubai Çeşmeleri
Dubai’nin dans eden çeşmeleri olarak da bilinen Dubai Fountain (Dubai Çelmeleri) Burj Khalifa’nn tam karşısında bulunan Dubai Kulesi Gölü’nde yer almaktadır. Downtown adı verilen şehir merkezinin de tam ortasında bulunan bu fıskiye sistemi ile 150 metre yüksekliğe çıkabilen hareketli su gösterileri yapılmaktadır. Her 20 dakikada bir izleyebileceğiniz bu görsel şölende 220 galondan fazla su gökyüzüne doğru dans etmektedir.

Palmiye Adası
Dubai gece hayatının merkezi olan Palmiye Adası, 32 milyon metreküp kum kullanılarak ana karaya bağlanmış yapay bir takımadalar topluluğudur. Dubai’nin gözde turistik merkezlerinden olan Palmiye Adası içerisinde oldukça lüks oteller, ticari binalar, su eğlence parkları ve spor tesisleri bulunmaktadır. Uzaydan da görülebilen bu takımadalar, Birleşik Arap Emirlikleri’nin tükenme riski taşıyan petrol rezervlerine alternatif olarak turizm geliri sağlaması ve körfezden gelen dev dalgalara karşı dalgakıran vazifesi görmesi amacıyla 2001 yılında inşa edilmeye başlanmıştır.

Emirlik Kuleleri
Dubai’nin simgesi olmayı başarmış, karşılıklı olarak estetik cam yüzeylere inşa edilmiş olan Emirlik Kuleleri, otel ve iş merkezi olarak kullanılmaktadır. Üçgen çatılı iki binadan biri otel olarak kullanılmakta olup dünyanın en yüksek üçüncü otelidir. Sheikh Zayed yolu üzerinde 1996 yılında inşa edilmeye başlanan kuleler ancak 2000 yılında tamamlanabilmiştir. 

Jumeriah Camii
Ortaçağ’daki Fatımi Mimarisi’ne uygun olarak 1976 yılında inşa edilen Jumeriah Camii, 1300 kişi kapasitesiyle bölgenin en büyüklerinden biridir. İkiz minare ve tek bir kubbe şeklinde taştan yapılmış olan cami, sadece Cuma günleri ziyarete kapalı olup diğer günler bireysel ve toplu ziyaretlere açıktır. Geceleri tamamen ışıklandırılarak görsel bir şov haline getirilen camiyi geç saatlerde gezerek bu farklı deneyimi yaşama fırsatı bulabilirsiniz.

Bastakiya Semti
Dubai’nin ilk yerleşim yerlerinden biri olan Bastakiya Semti, 17. Yüzyıl’a kadar uzanan tarihi ve kültürel mirası ile Dubai için oldukça önemli bir yerleşim yeridir. Genellikle İranlı tüccarların gelip yerleştiği Bastakiya, petrolün bulunmasından sonra daha turistik yapıya bürünmüştür. Semtin içerisinde en dikkat çeken yapı, yıllara meydan okuyan El Fahidi Hisarı’dır. 18. Yüzyıl’ın sonlarına doğru savunma amacıyla inşa edilen hisar, bugün Dubai Müzesi’ne ev sahipliği yapmaktadır. Bunun dışında Bastakiya Semti’ndeki sanat galerileri, Sheikh Mohammed Kültür Merkezi ve Bart al Wakeel isimli ilk bürokratik ofis binası gezebileceğiniz diğer turistik adresler arasında bulunmaktadır. 

Şeyh Said El- Maktum’un Evi
Dubai’nin yönetiminde oldukça güçlü bir nüfuza sahip olan Şeyh Saif El- Maktum’un ailesine ait olan bu ev, 1894 yılında inşa edilmiştir. Bugün müze olarak kullanılan evin içerisinde Dubai tarihine ait fotoğraflar, belgeler, mobilyalar ve köklü bir ailenin geçmişini yansıtan lüks eşyalar bulunmaktadır. Klasik Arap Mimarisi’nde inşa edilmiş olan El El Maktum’un evi, şehirdeki en eski binalardan biri olduğu gibi körfezin en muhteşem manzarasına da sahiptir. 

Children’s City
Children’s City, içinde birbirinden farklı tiyatro ve oyun etkinliklerine katılabileceğiniz, özellikle ailecek seyahat edenler için uygun bir eğlence parkıdır. Her yaştan çocuğa ve ruhu hep çocuk kalanlara hitap eden Children’s City, Pazar günleri hariç her gün 21.30’a kadar misafirlerine hizmet vermektedir. 

NELER YAPALIM?

Dubai Sahilleri’nde deve üzerinde gezintiye çıkın.
Çölde safari yapın.
Dubai kayak merkezinde çöl ortasında kışı yaşayın.
Sayısız alışveriş merkezinde vergisiz alışverişin keyfini çıkarın.

NELER ALALIM?

Katma değer vergisi uygulamaması, ve düşük gümrük vergileri sebebiyle Dubai, alışveriş meraklıları için bir cazibe merkezi konumundadır. Her yıl ocak ve şubat aylarında, çok sayıda AVM’nin katılımıyla gerçekleşen Dubai Alışveriş Festivali ile haziran ve temmuz aylarında düzenlenen Dubai Summer Surprises organizasyonu, Avrupa başta olmak üzere çevre coğrafyalardan pek çok insanı şehre çekmektedir. Özellikle altın, mücevherat ve halılar gibi lüks ürünlerle ilgilenenler ve teknoloji meraklıları için Dubai, yakından takip edilmesi gereken alışveriş imkânları sunar.    

Dubai Mall
Dubai Mall, 1200 farklı mağazasıyla dünyanın en gelişmiş ve en büyük alışveriş merkezidir. Birçok ünlü markanın mağazalarıyla büyük teknolojik marketleri bulabileceğiniz alışveriş merkezinde ayrıca dev bir kayak merkezi ve akvaryum da bulunmaktadır.
Adres: Emaar Blvd, Downtown Burj Dubai
Tel: +971 4 436 8888

Dubai Baharat Çarşısı
Deira Bölgesi’nde bulunan Baharat Çarşısı, birbirinden farklı taze baharat ürünlerinden satın alabileceğiniz ya da şehrin otantik yönünü tanımak için gezebileceğiniz mekânlardan biridir. Çarşıda, dünyanın dört bir yanından getirilen baharatların yanında, hurma çeşitleri ve el işi halılar da bulabilirsiniz.
Adres: Sikkat Al Khail Road, Al Ras, Dubai

Gold Souk
Lüks tüketimle birlikte kuyumculuk sektörünün de gelişmiş olduğu Dubai’nin en gözde alışveriş mekânlarından biri de Gold Souk (Altın Çarşısı)’dur.  Çarşıda Hint ve Türk işi birçok altını bulabileceğiniz gibi “altınmatik” adı verilen ve banka ATM’si gibi çalışan ilginç makinelere de rastlayabilirsiniz.
Adres: Deira, Dubai, B.A.E

Aminian Persian Carpets
Yöresel zenginliklerin sunulduğu ve ünlü İran halılarının bulunduğu Aminian Persian Carpets, hem ev dekorasyonuna farklı bir hava katmak isteyenlerin hem de koleksiyonerlerin hiç sıkılmadan saatlerce gezebileceği bir mağazadır.
Adres: Sheikh Zayed Rd Al-Barsha Mall of the Emirates
Tel: 04 341 0402

Al Ain Plaza
İçerisinde birçok mağaza ve iş merkezi bulundurmasının yanında Al Ain Plaza, Dubai’nin en uygun fiyatlı teknolojik marketlerini de bünyesinde barındırmaktadır. 
Adres: Mankhool Road, Mankhool, Bur Dubai
Tel: +971 (4) 351-6914

NELER YİYELİM?

Dubai Mutfağı, klasik Arap Mutfağı’nın etkisi altında olmakla birlikte, şehrin yemek kültürü de kendisi gibi kozmopolittir. Şehrin işlek caddelerinde ve büyük alışveriş merkezlerinde yerel restoranlardan uluslararası yemek zincirlerine uzanan çok sayıda farklı seçeneği bulmanız mümkündür. Tanımadık yerel lezzetler peşindeyseniz, deve etiyle yapılan yemekleri deneyebilirsiniz. Ülke genelinde alkol tüketimi yalnızca turistlere serbest olduğu için, alkol alacağınız öğünlerde, otellerin bünyesinde hizmet veren restoranları tercih edebilirsiniz.

Shahrzad
Otantik yemek kültüründen hoşlananlar için ideal olan Shahrzad, İran mutfağının en lezzetli ürünlerini müzikli akşam eğlenceleri eşliğinde sunar. İran ezgilerinin yankılandığı giriş salonuna attığınız ilk adımdan itibaren, personeli, dekorasyonu ve ambiyansıyla kendinizi bir Binbir Gece Masalı’nın kahramanı gibi hissedeceksiniz.
Adres: Al Khaleej Rd, Deira Hyatt Regency (Palm Deira Metro İstasyonu 1 durağından kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.)
Tel: +971 4 209 6707

Aquara Restaurant&Lounge
Dubai Yat Kulübü’ne bakan eşsiz manzarası ve lezzetli deniz ürünleri ile yapılan yemekleriyle Aquara, Dubai’nin tanınmış restoranlarından biridir. Asya Kültürü’nden izler de bulabileceğiniz mekânı, resmi tatil olan cuma günleri brunch için tercih edebilirsiniz.
Adres: Dubai Marina Sail Tower
Tel: +971 4 362 7900

Ashwaq Cafeteria
Dubaililerin Gold Souk’taki uğrak mekânlarından olan Ashwaq’ın sarımsaklı sos ile hazırlanan tavuk dürümleri meşhurdur. Gold Souk gezinizin yemek molasını Ashwaq’ta verebilirsiniz.
Adres: Cnr Al-Soor & Sikkat al-Khail Sts Deira
Tel: 04-2261164

Al Mallah
Yoğun olarak Lübnan yemeklerinin servis edildiği restoranda Ortadoğu yemek kültürünün leziz örneklerini bulabilirsiniz. Özellikle mezeler ve kuzu etinden yapılan yemekler restoranın en çok tüketilen ürünlerindendir.
Adres: Al - Dhiyafah St Satwa
Tel: 04 398 47 23

NEREDE EĞLENELİM?

Dubai gece hayatı, turizmle paralel şekilde gelişmiş, yerel kültürle Avrupa eğlence anlayışını dengeli bir şekilde sentezlemeyi başarmıştır. Şehrin çeşitli yerlerinde Doğu temalı otantik aktiviteler bulabileceğiniz gibi, otellerin bünyesindeki Batı tipi eğlence merkezlerinden de yararlanabilir ya da plaj partilerine katılabilirsiniz. Özellikle otel içinde hizmet veren gece kulüpleri, giyim konusunda oldukça titiz davranmakta, ve kıyafetini uygun bulmadığı takdirde misafirleri kabul etmemektedir. Dikkat edilmesi gereken bir başka nokta, Dubai genelinde eğlence mekânlarına giriş için yaş sınırının yirmi bir olmasıdır. 

Amika Intimo
Modern house müzik ile Arap müziğinin harmanlandığı bir çalma listesine sahip olan Amika Intimo, Ortadoğu’da Avrupa eğlence anlayışının farklı bir yorumunu tatmak isteyenler için ilginç ve başarılı bir alternatif sunmakta. Mekâna giriş ücretsiz olup, yer bulabilmek için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
Adres: Sheikh Zayed Road
Tel: 04 354 4005

Apres Bar
Dubai’nin cazibe merkezlerinden Ski Dubai’ye bakan manzarasıyla Apres Bar, alkollü ve alkolsüz içecekleri bulabileceğiniz, ve genellikle kayak aktiviteleri sonrasında dinlenmek isteyenlerin sıkça tercih ettiği bir mekândır.
Adres: Sheikh Zayed Yolu, Mall of the Emirates, Ski Dubai yanında.
Tel: +971 (0)4 341 2575

Sho Cho
Mavi neon ışıkları ve krem rengi dekorasyonuyla Japon kültürünün izlerini görebileceğiniz Sho Cho Bar, çoğu ziyaretçisi tarafından “olağanüstü” olarak nitelenmektedir. Duvarlarında yer alan akvaryumlar ve muhteşem deniz manzarası ile huzurlu bir akşam geçirebileceğiniz şık bir mekândır.
Adres: Dubai Marine Beach Resort & Spa, Jumeirah Cami karşısı, Jumeirah 1.
Tel: +971 (0)4 346 1111

Cavalli Club
İtalyan tasarımcı Cavalli tarafından lüks ve gösterişin ön plana çıkarıldığı bir dekorasyonla hazırlanmış Cavalli Club’da lounge bar, sushi bar ve geleneksel İtalyan yemeklerini sunan ana restoran gibi birbirinden farklı alanlar bulabilirsiniz. Size keyifli bir akşam yaşatmak için kulübün lounge bar kısmında, ünlü DJ’lerin hazırladıkları seçme müzik listeleri çalınmaktadır. Mekan, her gün 12.00-02.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Adres: Fairmont Dubai, Sheik Zayed Yolu.
Tel: +971 (0)4332 9260

Jam Base
Caz, soul ve funk tarzında müzikler ile dans etmeyi sevenlere hitap eden Jam Base, Jumeriah Çarşısı’na saklanmış gizli bir cennet gibidir. Loş ve huzurlu mekânları seviyorsanız Jam Base, tam size göre. Her gün 19.00-00.00 saatleri arasında hizmet veren Jam Base’e cuma günleri için rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır.
Adres: Madinat Jumeirah Çarşısı
Tel: +971 (0)4 366 8888

Belgian Beer Café
İyi biradan anlayan ya da farklı bira çeşitlerini tatma konusunda meraklı olanlar için ideal bir mekân olan Belgian Beer Café, güleryüzlü çalışanları, hızlı servisi ve doyurucu menüleriyle bilinmektedir.

1. Gün İstanbul >> Dubai

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Air Arabia kontuarı önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Air Arabia Hava Yollarının G9 284 tarifeli seferi ile 00.10’da Dubai’ye hareket. Dubai yerel saati ile 05.10’da Sharjah Havalimanı'na varış. Pasaport işlemlerinin ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma. Varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir gezimizde; Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek, altın ve baharat çarşıları, Emirates Towers, Sheikh Palace, Gökdelenler Caddesi, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab, Jumeirah Palmiye Adası göreceğimiz yerler arasında. Gezinin ardından, ilk günün yorgunluğunu üzerimizden atmak üzere otele doğru hareket ederek, yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra olarak Madinat Jumeirah / Souk Madinat, Dubai Mall Alışveriş Merkezi & Fountain show turuna katılabilirler.(40 USD) Bu turumuzda ilk olarak Madinat Jumeirah’a gidiyoruz. Yapay Venedik olarak da adlandıran geleneksel bu çarşının atmosferinin cazibesinden fazlasıyla etkileneceksiniz. İkinci durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall, ardından Fountain ses ve ışık gösterisini izliyoruz.Turumuzun  ardından otelimize dönüş.Geceleme otelimizde.

2. Gün Dubai

Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Akşam Yemekli Çöl Safari turuna katılabilirler. (90 USD) 4X4 cipler ile çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek ve dansöz şov ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Gezinin ardından otelimizdeyiz. Geceleme otelde.
 
3. Gün Dubai

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Öğle Yemekli Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii turuna katılabilirler. (90 USD) Turumuza dünyanın en büyük 4.camisi olan Şeyh Zaid camisi ile başlıyoruz. Cami ziyaretimizin ardından, Abu Dhabi panaromik şehir turumuzla devam ediyoruz. Hızlı ve öfkeli filminin çekildiği Ethiad kuleleri, dünyanın en pahalıya mal olmuş oteli Emirates Palace, eski çöl yaşantısının anlatıldığı Heritage Village müzesi görülecek yerler arasında. Daha sonra öğle yemeğimizi alacağımız yere geçiyoruz. Yemeğimizin ardından dünyaca ünlü Ferrari dünyasında  fotoğraf molası vermemizin ardından Dubai’ye geri dönüyoruz. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz Akşam Yemekli Tekne (Dhow Cruise) turuna katılabilirler.(70 USD) Dubai’nin geleneksel ahşap tekneleri ile Dubai’nin ilk kurulduğu körfezde, Deira ve Bur Dubai kıyılarında hemen hemen tüm körfezi kapsayacak şekilde seyahat ederken keyifli bir akşam yemeği eşliğinde turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turlarda genellikle şov yoktur, geleneksel ve modern Dubai değişimini bir arada yaşatmak amaçlanmıştır. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelde.
 
4. Gün Dubai >> İstanbul

Gezinin son günü otelde alacağımız kahvaltıdan sonra, ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Dubai Eski Çarşılar turuna katılabilirler. (40 USD) Turumuz, Ortadoğu’nun en modern kenti haline gelmiş Dubai'nin küçük bir balıkçı kasabası dönemine yolculukla başlıyor. Ülkenin kültürel dokusunu hissedeceğiniz geziye Abralara binerek başlıyoruz. Tekstil Pazarı, Altın Pazarı ve Antik Kapalı Çarşı’nın yanı sıra elektronik, balık, et, sebze, hediyelik, parfüm ve baharat çarşılarını gezdikten sonra, rehberinizin belirteceği saatte kadar serbest zaman. Dilerseniz çevreyi fotoğraflayabilir kendinize güzel anılar bırakabilirsiniz. Ardından havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Air Arabia Hava Yolları’na ait G9 283 sefer sayılı uçağı ile 19.35’de İstanbul‘a hareket. Türkiye yerel saati ile 23.05’de İstanbul’a varış. Varışın ardından yolculuğumuz sona eriyor.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Air Arabia Havayolları ile İstanbul - Sharjah - İstanbul arası uçak bileti (20 Kg Bagaj Hakkı),
Havalimanı Vergileri,
Alan – otel – alan transferleri,
Seçilecek kategori otelde 3 Gece – 4 Gün konaklama,
Panoramik Şehir Turu,
Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri,

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Yurtdışı çıkış harcı: 15 TL
Zorunlu Dubai Vize Ücreti – Yeşil Pasaport Sahiplerine Vize Uygulaması Yoktur.
Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her turlu hizmet.
Tourism Dirham / Otel Vergisi Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir)(2 ve 3 yıldızlı oteller için gecelik 10 AED (yaklaşık 3 Eur), 4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED (yaklaşık 4 Euro), 5 yıldızlı oteller için gecelik 20 AED (yaklaşık 5 EUR)'dir
Ekstra turlar ve Kişisel Harcamalar,
İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri,

14-17 ŞUBAT 2019

KİŞİ BAŞI

İLAVE KİŞİ

TEK KİŞİ

0-2 YAŞ ÇOCUK

3-12 YAŞ ÇOCUK

STANDART ODA

329 EURO

329 EURO

439 EURO

150 EURO

319 EURO

28 ŞUBAT – 3 MART

KİŞİ BAŞI

İLAVE KİŞİ

TEK KİŞİ

0-2 YAŞ ÇOCUK

3-12 YAŞ ÇOCUK

STANDART ODA

299 EURO

299 EURO

409 EURO

150 EURO

289 EURO

14-17 MART 2019

KİŞİ BAŞI

İLAVE KİŞİ

TEK KİŞİ

0-2 YAŞ ÇOCUK

3-12 YAŞ ÇOCUK

STANDART ODA

299 EURO

299 EURO

409 EURO

150 EURO

289 EURO

18-21 NİSAN 2019

KİŞİ BAŞI

İLAVE KİŞİ

TEK KİŞİ

0-2 YAŞ ÇOCUK

3-12 YAŞ ÇOCUK

STANDART ODA

329 EURO

329 EURO

439 EURO

150 EURO

319 EURO

26-29 NİSAN 2019

KİŞİ BAŞI

İLAVE KİŞİ

TEK KİŞİ

0-2 YAŞ ÇOCUK

3-12 YAŞ ÇOCUK

STANDART ODA

299 EURO

299 EURO

409 EURO

150 EURO

289 EURO

9-12 MAYIS 2019

KİŞİ BAŞI

İLAVE KİŞİ

TEK KİŞİ

0-2 YAŞ ÇOCUK

3-12 YAŞ ÇOCUK

STANDART ODA

299 EURO

299 EURO

409 EURO

150 EURO

289 EURO

23-26 MAYIS 2019

KİŞİ BAŞI

İLAVE KİŞİ

TEK KİŞİ

0-2 YAŞ ÇOCUK

3-12 YAŞ ÇOCUK

STANDART ODA

299 EURO

299 EURO

409 EURO

150 EURO

289 EURO